Diana Hotell
Diana Hotell Itu ligger inom 10 minuters bilresa från Igreja Batista Vida Nova och 5 km från Capela Santa Terezinha. Det bekväma hotellet har också en parkering.
Busshållplatsen Terminal rodoviario municipal Itu är belägen inte långt från detta hotell.
I rummen finns matplats och kök för gästernas bekvämlighet.
Vero Ristorante, som är belägen inom 1 km från boendet, erbjuder brasilianska rätter.
- Flygplatser
- Viracopos56 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Sittgrupp
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Hur långt är Viracopos från Diana Hotell?
Det är 60 km mellan Viracopos flygplats och Diana Hotell. - 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på Diana Hotell?
Gäster på Diana Hotell kan parkera sina fordon på parkering. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på Diana Hotell?
Gäster på Diana Hotell måste checka ut vid 07:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Diana Hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på Diana Hotell är 132$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.